دانلود Macro Expert 3.5.2 – اجرای دستورات به صورت خودکار | هستي دانلود

هستي دانلود

دانلود انواع نرم افزار برنامه بازي ها اسكريپت ها و …

× اطلاعیه سایت هستي دانلود :

دانلود Macro Expert 3.5.2 – اجرای دستورات به صورت خودکار

1

Macro Expert ۳.۵.۲ نرم افزاری قدرتمند برای خودکار سازی با استفاده از ماکروها می‌باشد. این نرم افزار می‌تواند کار شما را ساده تر کرده و کارآیی و بازدهی شما را افزایش داده و همچنین در صرف هزینه و زمان نیز باعث صرفه جویی شود. با استفاده از آن می‌توانید کارهای ساده مانند حرکت نشانگر موس، اجرای فشار روی کلید‌ها، انتخاب منوها، فشار دادن دکمه‌ها، اجرای نرم افزارها ، نمایش داده پیام‌ها و خاموش کردن کامپیوتر و یا کارهای پیچیده مانند انتقال اطلاعات بین دو برنامه و تست نرم افزارها را انجام دهید.

 

ویژگی های مهم Macro Expert :

  • گاهی اوقات مجبورید یک متن را بار‌ها و بارها تایپ کنید. با استفاده از ابزار خودکار سازی Macro Expert می‌توانید این مراحل را به یک Macro تبدیل کنید و بگذارید Macro Expert به صورت خودکار آن کار را برای شما انجام دهد.
  • این نرم افزار خودکار سازی برای شما مجموعه ای از کارها برای مرور وب را فراهم می‌کند. با استفاده از آنها می‌توانید از کارهای تکراری در حین مرور وب مانند وارد کردن اطلاعات مشابه، تست کارآیی سایت‌ها یا وارد شدن به سایت‌هایی که بیشتر از آنها بازدید کرده اید ، بی نیاز شوید.
  • طراحی ضعیف یک نرم افزار می‌تواند زمان زیادی از کاربر بگیرد. اما با استفاده از ویرایشگر اسکریپت Macro Expert می‌توانید این ناسازگاری‌ها را از بین ببرید.
  • اجرای چندین نرم افزار به صورت متوالی توسط یک ماکروی منفرد امکان پذیر است.
  • و . . .

رمز فایل

www.downloadsoftware.ir

دانلود باکس
این مطلب توسط هستي دانلود ارسال شده
بیوگرافی نویسنده هستي دانلود :
نرم افزار های مورد نیاز :

ارسال دیدگاه :کد وبگذار