دانلود افزونه کاربردی و حرفه ای نمایش تعداد دفعات بازدید از پست ها و برگه ها | هستي دانلود

هستي دانلود

دانلود انواع نرم افزار برنامه بازي ها اسكريپت ها و …

× اطلاعیه سایت هستي دانلود :

دانلود افزونه کاربردی و حرفه ای نمایش تعداد دفعات بازدید از پست ها و برگه ها

دانلود افزونه کاربردی و حرفه ای نمایش تعداد دفعات بازدید از پست ها و برگه ها

با سلام و عرض احترام به همه ی  دوستان , امروز در خدمتتون هستم با افزونه نمایش تعداد دفعات بازدید از پست ها و برگه ها در وردپرس. اسم این افزونه قدرتمند و حرفه ای wp post views می باشد که کارش حرف نداره و فوق العادست.

توضیحات افزونه:

با سلام و عرض احترام به همه ی  دوستان , امروز در خدمتتون هستم با افزونه نمایش تعداد دفعات بازدید از پست ها و برگه ها در وردپرس. اسم این افزونه قدرتمند و حرفه ای wp post views می باشد که کارش حرف نداره و فوق العادست. در برخی از سایت ها دیدم این افزونه رو معرفی کردن ولی توضیحات لازم رو نگفتن , در این پست از بیگ تم می خوام افزونه ی نمایش تعداد دفعات بازدید از پست ها رو به طور کامل معرفی کنم. همون طور که گفتم این افزونه دفعات بازدید از مطالب و برگه های شما رو نمایش میده. حتی می تونید مشخص کنید که فقط یک دسته ی خاص رو نشون بده.

خوب بعد از اینکه افزونه رو دانلود و نصب کردید یک ابزارک جدید به ابزارک های قالبتون اضافه میشه اگه قالبتون از ابزارک پشتیبانی کنه. اگه قالب شما از ابزارک پشتیبانی نمیکنه اینجا رو مطالعه کنید.

خوب ابزارک اضافه شده رو جایی که دوست دارید نمایش داده بشه قرار بدید. به تصویر زیر نگاه کنید:

افزونه نمایش تعداد دفعات بازدید از پست ها و برگه و دسته ی خاصهمون طور که در تصویر مشخصه قسمت اول عنوانی رو که می خواهید تو سایت برای این ابزارک نمایش داده بشه رو وارد کنید در قسمت دوم مشخص می کنید که چه پست ها و چه برگه هایی نمایش داده بشه که به صورت پیش فرض آخرین پست ها هستش , در قسمت بعدی یعنی قسمت سوم می تونید مشخص کنید که فقط پست ها یا فقط برگه ها نمایش داده شود که به صورت پیش فرض هر دوش نشون داده میشه , قسمت چهارم تعدادی که می خواهید نمایش دهده بشه رو مشخص می کنه , قسمت پنجم تعداد کاراکتر برای هر پست رو نشون میده که پیش فرضش ۲۰۰ می باشد , و قسمت ششم که آخرین گزینه می باشد مربوط میشه به نمایش دسته ای خاص . تصویر زیر رو ببینید :

نمایش تعداد دفعات بازدید از یک دسته ی خاص

همون طور که در تصویر مشخص کردم اگه بخواهید که فقط تعداد دفعات بازدید از یک دسته ی خاص رو نشون بدید باید در قسمتی که نوشته شده نمایش دسته ی خاص گزینه ی چهارم یعنی MostViewed By Category رو انتخاب کنید و در قسمت پایین که نوشته شده ای دی دسته , آی دی دسته ی مورد نظرتون رو وارد کنید.

چگونه آی دی یک دسته ID category رو پیدا کنیم ؟

برای اینکه آی دی یک دسته رو بدونید باید وارد قسمت دسته ها بشید که در زیر منوی نوشته ها می باشد بعد از اینکه صفحه ی دسته ها باز شد روی دسته ای که می خواهید آی دیشو پیدا کنید کلیک راست کنید. مثلا در تصویر زیر روی دسته بندی کلیک شده.

نمایش تعداد دفعات بازدید از یک دسته ی خاص

همون طور که میبینید وارد قسمت دسته شده و روی دستهبندب دسته بندی نشده کلیک کرده , بعد از این که کلیک راست کردید از منوی باز شده گزینه ی copy link location کلیک کنید , حالا وارد یک ویرایشگر متنی بشید همون notepad ویندوز خوبه یا هر چیز دیگه ای که شما دارید , بعد از ورود به ویرایشگر متنی اونجا لینک کپی شده رو paste  کنید. به تصویر زیر نگاه کنید:

پیدا کردن آیدی ID category یک دسته ی خاصبعد از اینکه لینک کپی شده رو paste کردید متنی شبیه متن تصویر بالا رو مشاهده می کنید در تصویر بالا قبل از علامت & عدد ۱ هستش که این عدد آیدی ID دسته ای هستش که در تصویر بالاتر کپی کردیم. به همین راحتی شما می تونید آیدی هر دسته ای رو پیدا کنید. و جهت نمایش در ابزارک ها از اون استفاده کنید.

امیدوارم این آموزش براتون مفید بوده باشه , آرزومند بهترین ها برای شما …

دانلود باکس
این مطلب توسط رامتين ارسال شده
بیوگرافی نویسنده رامتين :
نرم افزار های مورد نیاز :

ارسال دیدگاه :کد وبگذار