دانلود افزونه افزودن امکان آپلود تصویر برای دیدگاه ها در وردپرس | هستي دانلود

هستي دانلود

دانلود انواع نرم افزار برنامه بازي ها اسكريپت ها و …

× اطلاعیه سایت هستي دانلود :

دانلود افزونه افزودن امکان آپلود تصویر برای دیدگاه ها در وردپرس

دانلود افزونه افزودن امکان آپلود تصویر برای دیدگاه ها در وردپرس

با استفاده از این آموزش که با یه افزونه هم همراه هست میتوانید به قسمت دیدگاهها قابلیت آپلود تصویر برای دیدگاه ها در وردپرس رو به وردپرس شما اضافه می کنه. کاهی با این مسئله روبه رو می شویم که نیاز است کاربر و بازدید کننده ی سایت تصاویری رو برای نمایش در قسمت دیدگاهها قرار بده و به ناچار تصویر رو جای دیگه ای آپلود می کنه و لینک تصویر رو در قسمت دیدگاهها قرار میده.

راه حل ان این است که به قسمت زیر دیدگاه ها در وردپرس بخشی رو برای آپلود تصویر در نظر بگیریم , این قابلیت به راحتی با افزونه ی Comment Images امکان پذیر هستش و نیازی نیست با کدها کاری نداشته باشید.

بعد از نصب و فعال سازی افزونه بخش آپلود تصویر برای دیدگاهها در پااین دیدگاهها افزوده میشه , تصویری که توسط کاربر برای یک دیدگاه افزوده میشه این تصاویر در هاست شما قرار میگیره و در بخش ( مدیریت وردپرس / رسانه / کتابخانه ) قابل مشاده هست و مدیر سایت می تواند تصاویر را حذف کنید.

در قسمت ( مدیریت وردپرس / دیدگاهها ) هر دیدگاهی که براش تصویر اپلود شده باشه تصویر نیز در کنار دیدگاه مورد نظر نمایش داده میشه.

دانلود باکس
این مطلب توسط رامتين ارسال شده
بیوگرافی نویسنده رامتين :
نرم افزار های مورد نیاز :
آموزش php گفته:

تا حالا سایتی به خوبی شما ندیده بودم چون هم مطالب خیلی خوبی دارید هم قالب سایتتون خیلی خوبه.یک تشکر ویژه با ارزوی موفقیت.

ارسال دیدگاه :کد وبگذار