افزونه وردپرس » کنترل وضعیت پنل ادمین وردپرس | هستي دانلود

هستي دانلود

دانلود انواع نرم افزار برنامه بازي ها اسكريپت ها و …

× اطلاعیه سایت هستي دانلود :

افزونه وردپرس » کنترل وضعیت پنل ادمین وردپرس

افزونه وردپرس » کنترل وضعیت پنل ادمین وردپرس

افزونه ای که می خواهیم امروز خدمت شما دوستان عزیز معرفی کنیم،کنترل وضعیت پنل ادمین را به شما اطلاع می دهد. این کار با ضبط بعضی از حرکت ها(مثلا چه کسی وارد پنل شد و چه کسی از پنل سایت خارج شد) انجام میشود و این اطلاعات را در قالب یک فرم به شما ارائه می دهد. این افزونه فقط این یک کار را انجام نمی دهد بلکه می توانید تمامی پست ها و صفحات را کنترل کنید و این اجازه را دارید در هر زمانی که خواستید نوشته ای را به حالت قبلی برگردانید.

 

screenshot-1

کاربرد این افزونه زمانی بیشتر مشخص می شود که شما چند نویسنده در سایت دارید و می خواهید بر همه چیز کامل نظارت داشته باشید.

اگر سایت وردپرسی شما هک شود، تنها چیزی که می تواند شما را کمی آرام کند این است که تنها نیستید. وردپرس در حال حاضر یکی از محبوب ترین پلتفرم های موجود است که ۵۰ درصد کل وبسایت ها از آن بهره می برند. این برای وردپرس و دنیای اطراف آن فوق العاده است. اما نصب تعداد زیادی ورپرس بصورت هم زمان باعث می شود وردپرس هدف اصلی هکرها باشد. دلیل این امر ساده است، اگر آسیب پذیری در فایل های اصلی وردپرس و یا در افزونه های محبوب و پوسته ها یافت شود، وب سایت ها منبع بی پایانی برای مورد حمله قرار گرفتن هستند. اغلب این نوع از حملات به طور کاملا خودکار انجام می شود و کد های مخرب را به سایت تزریق می کند و به این ترتیب روی بازدید کننده ها هم تاثیر گذار است. بهترین راه دفاعی در برابر حملات هکرها به روز نگه داشتن تمامی بخش های وردپرس می باشد،همچنین سایر قسمت های سایت را در وب سرور باید با نصب آخرین نرم افزارهای امنیتی به روز نگه دارید. شما می توانید از ابزارهایی مانند این افزونه استفاده کنید که شما را از ورود شخص دیگری به ادمین سایت آگاه می سازد و این باعث امنیت بیشتر وبسایت شما می شود.

 

بطور خلاصه می توان این افزونه را در چند کلمه توصیف کرد:

  • گزارش فعالیت کاربران در قالب یک فرم
  • گسترش پذیر(قابلیت نمایش دیگر افزونه در این افزونه)
  • اطلاع از صفحاتی که کاربران مشاهده می کنند

 

دانلود باکس
این مطلب توسط هستي دانلود ارسال شده
بیوگرافی نویسنده هستي دانلود :
نرم افزار های مورد نیاز :

ارسال دیدگاه :کد وبگذار