افزونه اطمینان یافتن از retina ready بودن قالب سایت | هستي دانلود

هستي دانلود

دانلود انواع نرم افزار برنامه بازي ها اسكريپت ها و …

× اطلاعیه سایت هستي دانلود :

افزونه اطمینان یافتن از retina ready بودن قالب سایت

افزونه اطمینان یافتن از retina ready بودن قالب سایت

retina ready بودن قالب های سایت یکی از مواردیه که افراد برای انتخاب قالبشون بهش توجه می کنن. رتینا ردی بودن قالب ها امروزه برای طراحان سایت هم خیلی مطرحه.در مجموع قالب های وردپرس زیادی ارایه شدن که این ویژگی رو دارن.

.در این مقاله ابتدا به صورت مختصر در مورد رتینا ردی بودن سایت و مزایای اون صحبت خواهیم کرد،سپس به بررسی راه های ممکن برای ایجاد این ویژگی در قالب ها می پیردازیم:
کدهای کاربردی وردپرس:آموزش اطمینان یافتن از retina ready بودن قالب سایت

مقدمه:

وقتی که به صفحه نمایش دستگاهتون نگاه می کنید، ممکنه بتونید پیکسل ها رو جدا از هم ببینید. مثلا با نگاه کردن به یک تصویر که با css گوشه های منحنی شکل داره یا یک تصویر خیلی تار، می تونید این مربع های ریز رو ببینید. این پیکسل ها واقعا کوچک هستن، اما بدر نظر افراد متخصص در این زمینه نقص مهمی به شمار می رن.ممکنه حتی در مشاهده ی شما هم به صفحه به نظر نرسن!

کم کم طراحی های ریسپناسیو و واکنش گرا روی کار اومد و افراد به این فکر افتادن که بتونن اندازه عکس ها و …رو طبق سایز دستگاه تغییر بدن. قبل از این، مدیران وب و طراح ها به سادگی سایت رو روی مروگرشون طراحی می کردن و این سایت همیشه استاتیک و پایدار بود. هر چیزی همان طور که می خواستید دیده می شد. اما با قابلیت رتینا ردی همه چیز قابل تغییر و دینامیک شده و بسته به این که شما از چه دستگاهی استفاده می کنید،سایز ها و کیفیت ها و…در سایت تغییر

می کنن.
retina ready بودن سایت چه فایده ای داره؟

تصاویر واضح تر وطبیعی تر:اصل تکنولوژی رتیناست. ایده ای که باعث به وجود اومدن این تکنولوژی شد،تغییر پیکسل ها،وضوح رنگ ها و تصاویر طبق دستگاه مورد استفاده بود.

زیبایی بیشتر: با بزرگ و کوچک شدن صفحات ممکنه تصاویر کم کیفیت شن یا حتی فونت های کلا دچار تحول شن. این تکنولوژی سبب کاهش دیدن این نواقص میشه.

۱
راه های اطمینان یافتن از نمایش آماده رتینا سایت:

برای اطمینان یافتن از این موضوع ابتدا باید با دستگاه های مختلف از قبیل تب لت،فب لت،لپ تاپ،pc ها و انواع موبایل ها این موضوع رو چک کنید.

برای اطمینان یافتن از این موضوع،افزونه ها و کد هایی معرفی شدن.

افزونه های برای ایجا سایت های retina ready

در زیر نام چند افزونه رو میبینید. که همگی به طور غیر مستقیم این قابلیت رو در سایت ایجاد می کنن.لینک دانلود اولین افزونه رو براتون در سایت قرار دادیم.

۱– افزونه WP Retina 2x

۲- افزونه Retina Image Support

۳_ افزونه Retina for WP

۴_افزونه Simple WP Retina

۵- افزونه wp-retina

دانلود باکس
این مطلب توسط رامتين ارسال شده
بیوگرافی نویسنده رامتين :
نرم افزار های مورد نیاز :

ارسال دیدگاه :کد وبگذار